WE SEND FURNITURE TO ALL EUROPEAN UNION COUNTRIES.
-27%

Podstawa stołu Lara Inox SQ Nowy Styl

DOSTĘPNOŚĆ: 14-21 dni
Nasza cena 770,40 zł Normalna cena 1 055,34 zł

Podstawa stołu Lara Inox SQ firmy Nowy Styl. Na metalowej kwadratowej stopie ze stali nierdzewnej, polerowanej. Wysokość odpowiednia do standardowych krzeseł kawiarnianych. Pasuje do kwadratowych (80x80 cm) blatów Topalit, z płyty melaminowej, fornirowanej lub laminowanej. Szczególnie przeznaczona do blatów Top 36 i Top 50, w których obrzeże jest z aluminium

Nowy StylProdukt PolskiKupując ten produkt wspierasz polskie miejsca pracy

Informujemy, że w związku z dużym obciążeniem linii produkcyjnych w firmie Nowy Styl w końcówce roku oraz brakami niektórych komponentów terminy realizacji zamówień mogą się wydłużyć. O wszystkim będą Państwo informowani na bieżąco.
Za niedogodności przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość oraz prosimy o wcześniejszy kontakt w celu ustalenia możliwego terminu realizacji zamówienia.

Podstawa stołu Lara Inox SQ Nowy Styl

  • Ustawiona na metalowej, kwadratowej stopie ze stali nierdzewnej, polerowana.
  • Wysokość odpowiednia do standardowych krzeseł kawiarnianych.
  • Pasuje do kwadratowych (80x80 cm) blatów Topalit, z płyty melaminowej, w okleinie naturalnej (fornir) lub laminowanej.
  • Szczególnie polecana do blatów z serii Top 36 i Top 50, w których obrzeże jest aluminiowe.
  • Posiada Atest Badań Wytrzymałościowych Remodex.
  • Waga: około 20 kg.

 Wymiary podstawy stołu Lara Inox SQ Nowy Styl
LARA INOX SQ
Wymiary poglądowe podane w milimetrach

Więcej informacji - szczegółów - na temat tapicerek, mechanizmów, podłokietników, kółek i innych elementach konstrukcyjnych produktów można przeczytać w dziale FAQ (często zadawane pytania), który znajduje się w dolnej części strony internetowej. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z zawartymi tam informacjami. Opisy produktów są w wielu przypadkach uogólnione bez zagłębiania się w szczegóły komponentów.

Zdjęcia produktów, nazwy kolorów mają charakter poglądowy. Zależy nam, aby tworzyć opisy możliwie dokładnie jednak należy mieć na uwadze, że mogą wystąpić różnice w zależności od ustawienia monitorów, natężenia i źródła światła, a także docelowego pomieszczenia. Jeżeli zależy Ci na w miarę możliwości dokładnym dopasowaniu kolorów zachęcamy do konsultacji przed zakupem z obsługą sklepu.

Pochodzenie produktu Produkt Polski
Producent / Importer Nowy Styl
Sku producenta LARA INOX SQ (SOHOS-2022)
Dostępność 14-21 dni
Gwarancja 3 lata
Kolorystyka Srebrny
Materiał bazowy Metal
Tax Class Vat 23%
Display Product Options In Block after Info Column
Allow Gift Message Nie
Stawiamy na polskie
PRODUKTY POLSKIEJ PRODUKCJI
Sprawdź