sklep@modnekrzesla.pl tel. 84 307 07 49 | tel. 84 685 41 80 | kom. 697 336 366 | kom. 537 571 767

We send furniture to all European Union countries.
Zalecamy wybór metody płatności poprzez przedpłatę aby ograniczyć bezpośredni kontakt z kurierem. Nie zalecane są obecnie przesyłki z usługą pobrania.

Zbiór najważniejszych informacji w jednym miejscu

Ceny

Wszystkie ceny przy produktach na sklepie są cenami BRUTTO.

Dostępność

Podany czas realizacji (czas wysyłki) podany jest w dniach roboczych i liczony jest dla zamówienia, które zostało złożone do godziny 13.00 w dni robocze.
Może się zdarzyć, że czas realizacji może nie pokrywać się z widocznym na sklepie internetowym. W niektórych przypadkach zamówienia są realizowane szybciej w innych z opóźnieniem (w drugim przypadku jest to sytuacja niezależna od sklepu internetowego). Czasami zdarza się, że producenci/dostawcy nie zawsze informują o możliwych czasowych nieobecnościach produktów lub opóźnieniach w realizacji zamówień. Ze swojej strony dokładamy wszelkich starań, aby jakość obsługi realizacji zamówień była na możliwie jak najwyższym poziomie. W miarę możliwości staramy się informować klientów o postępach w realizacji zamówień i ewentualnych problemach.

 

Zarówno wymiary jak i waga produktów w rzeczywistości mogą nieznacznie odbiegać od podanych (nawet o kilka cm / kg). Sposoby pomiarów niektórych produktów można sprawdzić na dole strony (stopka z czarym tłem, informacja np. "Wymiarowanie produktów firmy Nowy Styl"). Czasami przyczyną tego są udoskonalenia wprowadzane w produktach na bieżąco poprzez producentów.

Przed zakupem mebli sprawdź jego wymiary, aby uniknąć sytuacji, w której może się okazać, że produkt jest za mały lub za duży i tym samym nie spełni oczekiwań. Ma to szczególne znaczenie w niewielkich pomieszczeniach oraz w przypadku foteli i krzeseł dziecięcych. Nasza propozycja, aby przed zakupem poświęcić chwilę, przeanalizować podane wymiary, a nawet użyć metrówki i ocenić wielkość poprzez własną wyobraźnię.

Szczegółowe (czasami brakujące informacje na stronach produktów) czasami można doczytać lub sprawdzić w opublikowanych cennikach lub katalogach. Materiały można odnaleźć poprzez menu PRODUCENCI. Po wybraniu marki produktów na samej górze jeśli są dostępne będą widoczne cenniki i /lub katalogi.

Większość produktów wymaga samodzielnego montażu. Jeśli informacja o tym jest dostępna prosimy sprawdzać w zakłądce SZCZEGÓŁY widocznej na stronach z produktami.

 

Kółka i stopki montowane w fotelach i krzesłach biurowych

 

Mechanizmy ruchowe stosowane w fotelach i krzesłach obrotowych

 

Tapicerki firmy Fameg

 

Tapicerki firmy Nowy Styl

 

Tapicerki firmy Polskie Pufy

Fotele i krzesła skórzane

Standardem dla foteli i krzeseł skórzanych przy tapicerowaniu jest wykonanie ze skóry naturalnej tylko ich frontu. Czyli to są fragmenty tapicerki, która styka się z ciałem użytkownika. Odpowiednio jest to górny fragment siedziska, przód oparcia i ewentualnie zagłówek, i górna warstwa tapicerki podłokietników. Fragmenty tapicerki znajdujące się na bokach siedziska, oparcia i ewentualnie zagłówka, podłokietników wykonane są z imitacji skóry. Może zdarzyć się, że struktura oraz kolor mogą się nieznacznie różnić.

W ofercie są także, fotele tapicerowane w całości skórą naturalną. Należy mieć na uwadze, że ich cena jest znacznie wyższa. Prosimy o dokładne zapoznawanie się z opisami produktów lub prosimy o kontakt z obsługą sklepu w razie pojawienia się wątpliwości.

 

Koszty wysyłki większych zamówień

W tym przypadku warto podjąć próbę kontaktu przed zakupem. Często może okazać się, że system naliczy koszt wysyłki, a spełniająć niektóre warunki zamówień dostawa może być darmowa lub tańsza.

 

Ze swojej strony dokładamy wszelkich starań, aby wyszukanie produktu przebiegało w jak najszybszej i łatwej formie. Duża ilość zastosowanych filtrów powinna znacznie ułatwić poszukiwania. Z chęcią także przyjmiemy państwa uwagi w tej kwestii, aby na przyszłość móc w dalszym ciągu ulepszać sposób filtrowania produktów.

 

Ryzyko związane z wysyłką produktów

W branży sprzedaży internetowej istnieje zawsze. I w przypadku uszkodzenia przesyłki NALEŻY sporządzić protokół szkody i w pytaniu: "Czy przesyłka została odebrana bez zastrzeżeń?" wyraźnie zaznaczyć NIE.

 

Symbole Nowy Styl

 

Konsument ma prawo zrezygnować z zakupu w ciągu 14 dni. W tym czasie należy nas o tym powiadomić, korzystając najelpiej z dostępnego formularza odstąpienia od umowy i wysyłając go na nasz adres email.
Odsyłany towar nie musi posiadać oryginalnego opakowania, chociaż ze swojej strony jesteśmy wdzięczni gdy tak jest (razem z foliami, styropianem, instrukcją obsługi itd) - zwyczajnie spakowany w sposób możliwie identyczny do tego w jakim dojechał do państwa.
Każdy zwrócony towar jest przez nas dokładnie sprawdzany, ponieważ produkt musi nadawać się do dalszej odsprzedaży jako nowy i bez żadnych wad. Jeżeli jakieś będą to jesteśmy zmuszeni uwzględnić i odjąć adekwatną wartość od kwoty należnej do zwrotu. 

Konsument odsyła towar na swój koszt i odpowiedzialność
Dla nas i dla państwa powinno być bardzo ważne, aby odsyłany towar był w takim stanie w jakim państwo go otrzymali od nas. Jest to warunkiem koniecznym do zwrócenia pełnej jego wartości. Uszkodzenie w trakcie transportu może skutkować nieprzyjęciem towaru do zwrotu.