WE SEND FURNITURE TO ALL EUROPEAN UNION COUNTRIES.
-28%

Podstawa stołu Lara Inox Nowy Styl

DOSTĘPNOŚĆ: 14-21 dni
Nasza cena 657,26 zł Normalna cena 900,36 zł

Podstawa stołu Lara Inox firmy Nowy Styl. Na metalowej okrągłej stopie ze stali nierdzewnej, polerowanej. Wysokość odpowiednia do standardowych krzeseł kawiarnianych. Pasuje do okrągłych (fi60 lub fi80 cm) blatów Topalit, z płyty melaminowej, fornirowanej lub laminowanej. Szczególnie przeznaczona do blatów Top 36 i Top 50, w których obrzeże jest z aluminium

Nowy StylProdukt PolskiKupując ten produkt wspierasz polskie miejsca pracy

Informujemy, że w związku z dużym obciążeniem linii produkcyjnych w firmie Nowy Styl w końcówce roku oraz brakami niektórych komponentów terminy realizacji zamówień mogą się wydłużyć. O wszystkim będą Państwo informowani na bieżąco.
Za niedogodności przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość oraz prosimy o wcześniejszy kontakt w celu ustalenia możliwego terminu realizacji zamówienia.

Podstawa stołu Lara Inox Nowy Styl

  • Ustawiona na metalowej, okrągłej stopie ze stali nierdzewnej, polerowana.
  • Wysokość odpowiednia do standardowych krzeseł kawiarnianych.
  • Pasuje do okrągłych (fi60 lub fi80) blatów Topalit, z płyty melaminowej, w okleinie naturalnej (fornir) lub laminowanej.
  • Szczególnie polecana do blatów z serii Top 36 i Top 50, w których obrzeże jest aluminiowe.
  • Posiada Atest Badań Wytrzymałościowych Remodex.
  • Waga: około 15 kg.

 Wymiary podstawy stołu Lara Inox Nowy Styl
LARA INOX
Wymiary poglądowe podane w milimetrach

Więcej informacji - szczegółów - na temat tapicerek, mechanizmów, podłokietników, kółek i innych elementach konstrukcyjnych produktów można przeczytać w dziale FAQ (często zadawane pytania), który znajduje się w dolnej części strony internetowej. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z zawartymi tam informacjami. Opisy produktów są w wielu przypadkach uogólnione bez zagłębiania się w szczegóły komponentów.

Zdjęcia produktów, nazwy kolorów mają charakter poglądowy. Zależy nam, aby tworzyć opisy możliwie dokładnie jednak należy mieć na uwadze, że mogą wystąpić różnice w zależności od ustawienia monitorów, natężenia i źródła światła, a także docelowego pomieszczenia. Jeżeli zależy Ci na w miarę możliwości dokładnym dopasowaniu kolorów zachęcamy do konsultacji przed zakupem z obsługą sklepu.

Pochodzenie produktu Produkt Polski
Producent / Importer Nowy Styl
Sku producenta LARA INOX (SOHOS-2022)
Dostępność 14-21 dni
Gwarancja 3 lata
Kolorystyka Srebrny
Materiał bazowy Metal
Tax Class Vat 23%
Display Product Options In Block after Info Column
Allow Gift Message Nie
Stawiamy na polskie
PRODUKTY POLSKIEJ PRODUKCJI
Sprawdź