- EUR
- PLN
Worek Gruszka XXXL Polskie Pufy
Długość | 115 cm |
---|---|
Szerokość | 115 cm |
Wysokość | 130 cm |
Objętość | 550 l |
Średnica | 47 cm |
---|---|
Wysokość | 22 cm |
Więcej informacji - szczegółów - na temat tapicerek, mechanizmów, podłokietników, kółek i innych elementach konstrukcyjnych produktów można przeczytać w dziale FAQ (często zadawane pytania), który znajduje się w dolnej części strony internetowej. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z zawartymi tam informacjami. Opisy produktów są w wielu przypadkach uogólnione bez zagłębiania się w szczegóły komponentów.
Zdjęcia produktów, nazwy kolorów mają charakter poglądowy. Zależy nam, aby tworzyć opisy możliwie dokładnie jednak należy mieć na uwadze, że mogą wystąpić różnice w zależności od ustawienia monitorów, natężenia i źródła światła, a także docelowego pomieszczenia. Jeżeli zależy Ci na w miarę możliwości dokładnym dopasowaniu kolorów zachęcamy do konsultacji przed zakupem z obsługą sklepu.
Jest świetną imitacją skóry naturalnej oraz jest sporo tańsza. Jest trwała, wodoodporna, bardzo łatwa w utrzymaniu w czystości (zabrudzenia nie wnikają w głębszą warstwę materiału). Dodatkową zaletą jest brak różnic w odcieniach poszczególnych jej fragmentach, co ma miejsce czasami przy skórach naturalnych.
Wykonana jest w Polsce, posiada wszystkie atesty, jest nietoksyczna, nie wywołuje żadnych uczuleń i alergii.
Z powodzeniem można z niej korzystać w szpitalach, placówkach opiekuńczych, szkołach itp.
Tkanina bardzo przyjemna w dotyku, pokryta delikatnym meszkiem o różnym ułożeniu. Odporna jest na zabrudzenia dzięki impregnatowi, którym jest pokryta. Miękka i sprężysta, z lekkim połyskiem. Można ją prać ręcznie lub w pralce (program dla delikatnych tkanin).
Nylon jest tkaniną syntetyczną, lekką, nie pochłaniającą wody. Dzięki tej właściwości szybko schnie, nie gniecie się. Odporna na ścieranie, przyjemna w dotyku.
Kronos to miękka w dotyku tkanina, która strukturą przypomina welur / plusz . Zewnętrzna, milimetrowa powłoczka z wyciskiem wzoru powoduje, że materiał delikatnie mieni się podczas użytkowania. Doskonale prezentuje się na meblach z przeszyciami.
Tkanina przyjemna w dotyku, pokryta delikatnym meszkiem z niskim włosiem. Zbliżona do alkantary i zamszu. Odporna na ścieranie. W zależności od ułożenia włókien wynikającego z użytkowania tkaniny, np. nacisk, głaskanie ręką tkaniny, przybiera niepowtarzalny odcień. Można ją prać w niskich temperaturach oraz prasować.
Na pierwszy rzut oka przypomina aksamit. Miękka i sprężysta, delikatna i ciepła. Pokryta meszkiem, który w zależności od ułożenia mieni się. Nie pochłania wody, pokryta jest warstwą chroniącą przed brudem.
Naturalna skóra bydlęca-licowa typu madras, importowana z najlepszych włoskich garbarni. Skóra ta zaimpregnowana jest jednym kolorem i zabezpieczone lakierem impregnującym zapobiegającym ścieraniu oraz uodparniającym na działaniem czynników zewnętrznych. Ten rodzaj skóry jest bardzo często stosowany w meblarstwie, gdyż pozwala korzystać z wielu naturalnych cech skóry a jednocześnie zabezpiecza ją przed skutkami codziennego użytkowania. Do wybory posiadamy gamę skór matowych (symbol K,B,G, U) lub lakierowanych (symbol A,C,S).
Sku producenta | PPY-29 |
---|---|
Producent / Importer | Polskie Pufy |
Pochodzenie produktu | Produkt Polski |
Dostępność | 10-14 dni |
Gwarancja | 24 miesiące |
Podatek VAT | Vat 23% |
Kolorystyka | Produkt różnokolorowy (konfigurowalny) |
Tapicerka oparcia | Eko-skóra / skaj (imitacja skóry), inna, skóra naturalna, tkanina |
Tapicerka siedziska | Eko-skóra / skaj (imitacja skóry), inna, skóra naturalna, tkanina |
Funkcje dodatkowe | Podnóżek |
Konsumentowi zgodnie z art 38 Prawa konsumenckiego nie przysługuje prawo do odstąpienia od umowy w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb.
Validate your login
Zaloguj się
Stwórz nowe konto