WE SEND FURNITURE TO ALL EUROPEAN UNION COUNTRIES.
-28%

Podstawa stołu Kaja chrome fi60 mm regulowana Nowy Styl

DOSTĘPNOŚĆ: chwilowo niedostępny
Nasza cena 152,64 zł Normalna cena 209,10 zł

Podstawa stołu Kaja chrome fi60 mm regulowana firmy Nowy Styl. Składa się z kompletu czterech metalowych nóg w kolorze chromu. Wysokość nóg jest regulowana. Pasuje do okrągłych (fi80 lub fi90 cm), kwadratowych (80x80 cm) lub prostokątnych (80x120 cm) blatów Topalit, z płyty melaminowej, fornirowanej lub laminowanej.

Nowy StylProdukt PolskiKupując ten produkt wspierasz polskie miejsca pracy

Informujemy, że w związku z dużym obciążeniem linii produkcyjnych w firmie Nowy Styl w końcówce roku oraz brakami niektórych komponentów terminy realizacji zamówień mogą się wydłużyć. O wszystkim będą Państwo informowani na bieżąco.
Za niedogodności przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość oraz prosimy o wcześniejszy kontakt w celu ustalenia możliwego terminu realizacji zamówienia.

Podstawa stołu Kaja chrome fi60 mm regulowana Nowy Styl

  • Składa się z kompletu czterech metalowych nóg - chromowanych o średnicy 60 mm.
  • Wysokość nóg jest regulowana.
  • Pasuje do okrągłych (fi80 lub fi90 cm), kwadratowych (80x80 cm) lub prostokątnych (80x120 cm) blatów Topalit, z płyty melaminowej, w okleinie naturalnej (fornir) lub laminowanej.
  • Posiada Atest Badań Wytrzymałościowych Remodex.
  • Waga: - kg.

 Wymiary podstawy stołu Kaja chrome fi 60 mm regulowana Nowy Styl
KAJA chrome FI 60mm regulowana
Wymiary poglądowe podane w milimetrach

Więcej informacji - szczegółów - na temat tapicerek, mechanizmów, podłokietników, kółek i innych elementach konstrukcyjnych produktów można przeczytać w dziale FAQ (często zadawane pytania), który znajduje się w dolnej części strony internetowej. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z zawartymi tam informacjami. Opisy produktów są w wielu przypadkach uogólnione bez zagłębiania się w szczegóły komponentów.

Zdjęcia produktów, nazwy kolorów mają charakter poglądowy. Zależy nam, aby tworzyć opisy możliwie dokładnie jednak należy mieć na uwadze, że mogą wystąpić różnice w zależności od ustawienia monitorów, natężenia i źródła światła, a także docelowego pomieszczenia. Jeżeli zależy Ci na w miarę możliwości dokładnym dopasowaniu kolorów zachęcamy do konsultacji przed zakupem z obsługą sklepu.

Pochodzenie produktu Produkt Polski
Producent / Importer Nowy Styl
Dostępność Chwilowo niedostępny
Gwarancja 24 miesiące
Kolorystyka Biały, srebrny
Materiał bazowy Metal
Tax Class Vat 23%
Display Product Options In Product Info Column
Allow Gift Message Nie
Stawiamy na polskie
PRODUKTY POLSKIEJ PRODUKCJI
Sprawdź