WE SEND FURNITURE TO ALL EUROPEAN UNION COUNTRIES.

Piłka Bila 8 XXL Polskie Pufy

DOSTĘPNOŚĆ: 5-10 dni
279,00 zł

Ogromna, miękka Piłka Bila 8 XXL firmy Polskie Pufy. Pomysłowa kolekcja puf w kształcie piłek! Estetyczna i trwała tapicerka wykonana z nylonu NL. Objętość piłki to 380 L.

Polskie PufyProdukt Polski

Piłka Bila 8 XXL Polskie Pufy

  • Miękkie, komfortowe siedzisko.
  • Tapicerowana nylonem NL w kolorze szarym. Nylon jest tkaniną syntetyczną, lekką, nie pochłaniającą wody. Dzięki tej właściwości szybko schnie, nie gniecie się. Odporna na ścieranie, przyjemna w dotyku.
  • Wypełniona w 100% granulatem, polistyrenem EPS.
  • Wlot zabezpieczony podwójnym zamkiem suwakowym i dodatkowo zamknięciem rzepowym.
  • Gwarancja nie obejmuje wypełnienia, gdyż jest to część eksploatacyjna i zużywa się w zależności od intensywności użytkowania.
Wysokość90 cm
Średnica80 cm
Objętość380 l

Więcej informacji - szczegółów - na temat tapicerek, mechanizmów, podłokietników, kółek i innych elementach konstrukcyjnych produktów można przeczytać w dziale FAQ (często zadawane pytania), który znajduje się w dolnej części strony internetowej. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z zawartymi tam informacjami. Opisy produktów są w wielu przypadkach uogólnione bez zagłębiania się w szczegóły komponentów.

Zdjęcia produktów, nazwy kolorów mają charakter poglądowy. Zależy nam, aby tworzyć opisy możliwie dokładnie jednak należy mieć na uwadze, że mogą wystąpić różnice w zależności od ustawienia monitorów, natężenia i źródła światła, a także docelowego pomieszczenia. Jeżeli zależy Ci na w miarę możliwości dokładnym dopasowaniu kolorów zachęcamy do konsultacji przed zakupem z obsługą sklepu.

Sku producenta PPY-26
Producent / Importer Polskie Pufy
Pochodzenie produktu Produkt Polski
Dostępność 5-10 dni
Gwarancja 24 miesiące
Podatek VAT Vat 23%
Kolorystyka Biały, szary / popielaty / grafitowy
Tapicerka oparcia Tkanina
Tapicerka siedziska Tkanina
Stawiamy na polskie
PRODUKTY POLSKIEJ PRODUKCJI
Sprawdź