WE SEND FURNITURE TO ALL EUROPEAN UNION COUNTRIES.

Materac dziecięcy/młodzieżowy LUNA 80x200 cm (15 cm) Optimum

DOSTĘPNOŚĆ: 3-7 dni
715,00 zł

Wkład materaca zbudowany z pianki wysokoelastycznej profilowanej oraz pianki komfortowej. Materac dziecięcy/młodzieżowy Luna firmy Optimum wykonany z certyfikowanych surowców. Wysokość około 15 cm, rozmiar 80x200 cm. Pokryty pokrowcem Tender120.

Optimum materaceProdukt Polski

Jak wybrać odpowiedni materac?

Wybór odpowiedniego materaca jest niezwykle ważny ponieważ od niego będzie zależała jakość snu oraz nasze codzienne samopoczucie. Najważniejszym elementem doboru odpowiedniego materaca jest wybór jego twardości, w tym celu przygotowaliśmy tabelę, która pomoże Państwu dobrać materac do swoich potrzeb (tabela znajduje się na dole opisu). Materace marki Optimum wykonane są z wysokiej jakości, starannie dobranych oraz certyfikowanych surowców. Warto także podkreślić, że produkcja materacy odbywa się w Polsce. Po ustaleniu odpowiedniej twardości należy skupić się na wyborze odpowiedniego rodzaju. W naszej ofercie znajdą Państwo materace o zróźnicowanym rozmiarze, przystosowane dla dzieci, młodzieży, osób starszych a także dla osób z nadwagą. Posiadamy materace antyalergiczne, dwustronne oraz oddychające.

Wybierz
190 cm
200 cm
poniżej 190 cm + 10 %
191 - 199 cm + 10 %
201 - 210 cm + 10 %
211 - 220 cm + 20 %
221 - 230 cm + 30 %
231 - 240 cm + 40 %
241 - 250 cm + 50 %

Materac dziecięcy/młodzieżowy Luna Optimum

 • Rozmiar 80x200 cm lub 80x190 cm.
 • Wysokość około 15 cm.
 • Twardość materaca H3 materac średnio twardy - szczegółowa tabela pomagająca w wyborze odpowiedniego materaca znajduje się na dole opisu.
 • Przyjemny w dotyku i delikatny dla skóry pokrowiec.
 • Wykonany z odpornej na zużycie tkaniny.
 • Z łatwością można go zdjąć i wyprać w temperaturze 30°C.
 • Istnieje możliwość wykonania materaca o niestandardowej szerokośći w przedziale 81-119 cm - konieczny wcześniejszy kontakt ze sprzedawcą!

Zalety materaca

 • Solidne wykonanie
 • Produkt Polski
 • Zamek rozdzielczy
 • Właściwości antybakteryjne pokrowca

Szczegółowe dane techniczne

Pokrowiec
Tkanina Tender100% poliester
Pikowanie owatą antyalergiczną o gramaturze120 g/m2
Temperatura praniado 30°C
Budowa wkładu
Pianka wysokoelastyczna profilowanagęstość ok. 35 kg/m3 - 4,5 cm
Pianka komfortowagęstość ok. 25 kg/m3 - 10 cm

Materac Rubin Optimum

Budowa wkładu:

Pianka wysokoelastyczna

Niezwykle sprężysta i elastyczna pianka, która dzięki niejednolitej strukturze komórkowej lepiej podtrzymuje ciało i przedłuża żywotność materaca. Intensyfikuje odczucie innych warstw komfortu, dlatego też bardzo często jest bazą materacy piankowych. W naszych materacach występuje również w wersji profilowanej, która zapewnia lepszą cyrkulację powietrza, delikatny masaż i prawidłowe krążenie krwi użytkownika.

Pianka wysokoelastyczna

Pianka komfortowa

Jej porowałą struktura doskonale przepuszcza powietrze i umożliwia lepszą wentylację wnętrza materaca. Odpowiednia gęstość i sprężystość sprawia, że pianka bardzo dobrze sprawdza się jako solidny rdzeń materaca piankowego.

Pianka komfortowa

Pokrowiec Tender

Przyjemny w dotyku i delikatny dla skóry. Wykonany z trwałej tkaniny. Skład: 100% poliester. Pikowany owatą antyalergiczną o gramaturze 120 g/m2 lub 200 g/m2 (w zależności od wybranego materaca), zamek rozdzielczy. Temperatura prania do 30o.

Producent / Importer Optimum
Pochodzenie produktu Produkt Polski
Dostępność 3-7 dni
Gwarancja 24 miesiące
Podatek VAT Vat 23%
Kolorystyka Biały
Stawiamy na polskie
PRODUKTY POLSKIEJ PRODUKCJI
Sprawdź