WE SEND FURNITURE TO ALL EUROPEAN UNION COUNTRIES.

Stelaż do łóżka Sen-Flex Komfort 20/38 Optimum

DOSTĘPNOŚĆ: chwilowo niedostępny
774,00 zł

Stelaż do łóżka pod materac Sen-Flex Komfort 20/38 firmy Optimum. Wykonany z drewna bukowego. Stelaż ze stopniową regulacją wysokości głowy (proszę nie sugerować się dokładnie zdjęciem gdyż przedstawia model Sen-Flex Komfort 30/38 - z regulacją dla głowy i nóg). W środkowej części, w miejscu największego nacisku listwy są zastąpione elastycznymi talerzami, w celu podniesienia komfortu.

Optimum materaceProdukt Polski

Stelaż do do łóżka pod materac Sen-Flex Komfort 20/38 Optimum

  • Rama wykonana z drewna bukowego.
  • 18 sprężystych listewek o szerokości 38 mm.
  • W miejscu największego nacisku listwy zostały zastąpione elastycznymi talerzami dla dodatkowego podniesienia komfortu.
  • Listewki parzyście osadzone w elastycznych uchwytach.
  • Posiada stopniową regulację wysokości z podnoszeniem głowy.
Szerokość80, 90 lub 100 cm
Długość 200 cm
Waga- kg

Więcej informacji - szczegółów - na temat tapicerek, mechanizmów, podłokietników, kółek i innych elementach konstrukcyjnych produktów można przeczytać w dziale FAQ (często zadawane pytania), który znajduje się w dolnej części strony internetowej. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z zawartymi tam informacjami. Opisy produktów są w wielu przypadkach uogólnione bez zagłębiania się w szczegóły komponentów.

Zdjęcia produktów, nazwy kolorów mają charakter poglądowy. Zależy nam, aby tworzyć opisy możliwie dokładnie jednak należy mieć na uwadze, że mogą wystąpić różnice w zależności od ustawienia monitorów, natężenia i źródła światła, a także docelowego pomieszczenia. Jeżeli zależy Ci na w miarę możliwości dokładnym dopasowaniu kolorów zachęcamy do konsultacji przed zakupem z obsługą sklepu.

Na zamówienie jest możliwośc wykonania stelaża o niestandardowych wymiarach. Ceny ustalane są indywidualnie.

Sku producenta SEN FLEX KOMFORT 20/38
Producent / Importer Optimum
Pochodzenie produktu Produkt Polski
Dostępność Chwilowo niedostępny
Gwarancja 24 miesiące
Podatek VAT Vat 23%
Kolorystyka Buk
Stawiamy na polskie
PRODUKTY POLSKIEJ PRODUKCJI
Sprawdź