WE SEND FURNITURE TO ALL EUROPEAN UNION COUNTRIES.
-27%

Podstawa stołu Bistro Table Nowy Styl

DOSTĘPNOŚĆ: chwilowo niedostępny
Nasza cena 480,38 zł Normalna cena 658,05 zł

Podstawa stołu Bistro Table firmy Nowy Styl. Noga wykonana z trzech metalowych rur na żeliwnej stopie. Noga w dwóch kolorach: chrom i alu. Wysokość odpowiednia do standardowych krzeseł kawiarnianych. Pasuje do okrągłych (fi60 lub fi80 cm) blatów Topalit, z płyty melaminowej, fornirowanej lub laminowanej.

Kolor alu - czas realizacji wynosi 21 dni roboczych.

Nowy StylProdukt PolskiKupując ten produkt wspierasz polskie miejsca pracy

Informujemy, że w związku z możliwymi dużymi obciążeniami linii produkcyjnych w firmie Nowy Styl w niektórych okresach w ciągu roku oraz brakami niektórych komponentów terminy realizacji zamówień mogą się wydłużyć. O wszystkim będą Państwo informowani na bieżąco.
Za niedogodności przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość oraz prosimy o wcześniejszy kontakt w celu ustalenia możliwego terminu realizacji zamówienia.

Podstawa stołu Bistro Table Nowy Styl

 • Noga metalowa składająca się z trzech rur, malowana proszkowo na kolor alu lub chromowana na żeliwnej stopie.
 • Wysokość odpowiednia do standardowych krzeseł kawiarnianych.
 • Pasuje do okrągłych (fi60 lub fi80) blatów Topalit, z płyty melaminowej, w okleinie naturalnej (fornir) lub laminowanej.
 • Posiada Atest Badań Wytrzymałościowych Remodex.
 • Waga: około 20 kg.

 Wymiary podstawy stołu Bistro Table Nowy Styl
BISTRO TABLE
Wymiary poglądowe podane w milimetrach

Więcej informacji - szczegółów - na temat tapicerek, mechanizmów, podłokietników, kółek i innych elementach konstrukcyjnych produktów można przeczytać w dziale FAQ (często zadawane pytania), który znajduje się w dolnej części strony internetowej. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z zawartymi tam informacjami. Opisy produktów są w wielu przypadkach uogólnione bez zagłębiania się w szczegóły komponentów.

Zdjęcia produktów, nazwy kolorów mają charakter poglądowy. Zależy nam, aby tworzyć opisy możliwie dokładnie jednak należy mieć na uwadze, że mogą wystąpić różnice w zależności od ustawienia monitorów, natężenia i źródła światła, a także docelowego pomieszczenia. Jeżeli zależy Ci na w miarę możliwości dokładnym dopasowaniu kolorów zachęcamy do konsultacji przed zakupem z obsługą sklepu.

Metal

 • Alu
  Alu (RAL 9006)
 • Chrom
  Chrom

Producent / Importer Nowy Styl
Pochodzenie produktu Produkt Polski
Dostępność Chwilowo niedostępny
Gwarancja 24 miesiące
Podatek VAT Vat 23%
Kolorystyka Biały, srebrny, szary / popielaty / grafitowy
Materiał bazowy Metal
Stawiamy na polskie
PRODUKTY POLSKIEJ PRODUKCJI
Sprawdź